- bezplatné zasílání novinek na váš e-mail
 
  Důležité upozornění   
Vážení návštěvníci, na našich www stránkách můžete od 1. dubna 2012 využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z Okresního fotbalového svazu Praha-východ na zaregistrované e-maily.
Tento systém je pro vás zcela zdarma.

Informace nejdůležitější - jak službu získat:
Služba je poskytována všem zaregistrovaným zájemcům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit velmi jednoduchý formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na www stránkách objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.

Upozornění:
Vaším souhlasem stvrzujete možnost, že Vaši uvedenou e-mailovou adresu mohou v hlavičce zprávy vidět i další příjemci e-mailu
(maximálně vždy pouze stejných pět osob).

Jelikož nevyžadujeme ani neshromažďujeme žádné další údaje, které by mohly vést ke ztotožnění dané osoby a kontaktní e-mail může být libovolný, (jaký si u jakéhokoliv poskytovatele služby založíte), nevyžaduje tato služba žádné další potvrzení v rámci podmínek GDPR!
  
  
Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa např. ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."

 

 
 Přihlášení: 
Souhlasím s odběrem informací o novinkách na www stránkách OFSPV.
Napište Váš e-mail a slovo SOUHLASÍM
(malá či velká písmena se nerozlišují).

 
  Odhlášení:  
Ruším svůj souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách OFSPV.
Napište Váš e-mail a slova RUŠÍM SOUHLAS
(malá či velká písmena se nerozlišují).